Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на Wargasm PVE - Dragonfire-BG
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Blindo, prot warr

Go down 
АвторСъобщение
blindo




Брой мнения : 1
Join date : 11.08.2011

Blindo, prot warr  Empty
ПисанеЗаглавие: Blindo, prot warr    Blindo, prot warr  EmptyЧет Авг 11 2011, 13:45

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате - Blindo, prot warr

2: На колко години сте,откъде сте и вашето име или как предпочитате да се обръщаме към вас? - На 14 съм. Името ми е Васил но
си4ки ми викат блиндо (името на херото ми)
3: Защо избрахте Wargasm? И кои са били предишните ви гилдии и причината за напускането им? -Cops of azeroth и Dark lords of kalimdor и за двете причината беше много нередовни хора и ицц само до ротфейс

4: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидаствате + Played time с този герой? - PVE опит -убивал съм професора на ICC и си имам на представа как да бия останалите големи босове. Play time-12 dena

5: Имате ли PVE опит с други герои? - имам с холи поп малък с Shadow по-голям.

6: Имате ли алтернативни герой? И ако отговора е да - кой са? - Ambushdead Shadow поп

7: Професии,Gear и имате ли Off Gear(за друга специализация)? - мининг макс BS(190) офф геар ми е PVP за FURY имам 2 Wepa ( ramaldini i bone arbiter) 5625 ( 3/4 T10.5)
8: Имате ли познати в Wargasm. Кой са те? - Мисля че нямам

9: Какво значи за вас "да се подготвиш за райд? - Да съм онлайн предварително( поне 15 мин.) И да имам вси4ките необходими фласкове енчанти и сокети)

10: Каква е вашата роля в райда? - Да танкя Very Happy

11: Ще можете ли да посещавате редовно гилд райдовете? - Да надявам се.

12: Loot-a важен ли е за теб? - да но не колкото Фъна

13: Може ли да работите в екип? -ДА

14: Имате ли възможност напълно да използвате Teamspeak 3 за разговори? - имм ТС 3 но нямам микрофон това обаче не е проблем за мен ако е задалжително да мога да говоря ще си купя

15: Stats? + InGame Screenshot на героя armory.dragоnfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Blindo о
Върнете се в началото Go down
 
Blindo, prot warr
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Wargasm Horde PVE Guild :: Кандидатстване :: Warrior-
Идете на: