Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на Wargasm PVE - Dragonfire-BG
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура Soundlyawake - Rejected

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Soundlyawake




Брой мнения : 1
Join date : 27.04.2011

Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура Soundlyawake - Rejected   Кандидатура Soundlyawake - Rejected EmptyСря Апр 27 2011, 13:24

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате - Soundlyawake, Fury warrior Smile

2: На колко години сте,откъде сте и вашето име или как предпочитате да се обръщаме към вас? - На 16 години съм , от град Петрич.. Приятелите ми викат Божко , Божо , Божидаре .. Не е от значение Smile

3: Защо избрахте Wargasm? И кои са били предишните ви гилдии и причината за напускането им? - Aurora беше предишния ми гуилд , напуснах го понеже не ми хареса и от одавна имам амбиции за Wargasm.Това е една страхотна ПвЕ гилдия.
т
4: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидаствате + Played time с този герой? - Ми знам хубава ротация .. Smile Имам много голям ПвЕ опит с героя 24 дни плеѝед..

5: Имате ли PVE опит с други герои? - Да с Комбат роуг , и фаѝр меѝге..

6: Имате ли алтернативни герой? И ако отговора е да - кой са? - Да имам Роуг , Nick:Imevil. Комбат спец.Smile
Герой - Специализация

7: Професии,Gear и имате ли Off Gear(за друга специализация)? -Enginering (450) JC low skill. Геара ми е т9.5 т9 чест и каска с емблеми .. Ехалтед ашен вердикт фингер и друг от ицц Деат чоисе ХЦ тринкет . 5830 гс ПвЕ

8: Имате ли познати в Wargasm. Кой са те? - Не мога да се сетя , съжалявам ако забравям някого. Smile

9: Какво значи за вас "да се подготвиш за райд? - Да съм онлаѝн 15 минути преди започването на раѝда .. Да си осигуря време и да съм онлине до края на раѝда Smile и да съм адекватен

10: Каква е вашата роля в райда? - Да правя това което ми каже лидера и Мах ДПС разбира се Smile

11: Ще можете ли да посещавате редовно гилд райдовете? - Да Smile

12: Loot-a важен ли е за теб? - Важен е , но не особено с постоянство ще събера дкп и ще се навлека Smile Повече съм за фъна.

13: Може ли да работите в екип? - Естествено.

14: Имате ли възможност напълно да използвате Teamspeak 3 за разговори? - Да , имам го инсталиран от предния гилд.

15: Stats? + InGame Screenshot на героя (Дайте линк на героя си в DF Armory http://armory.dragonfire-bg.net/ )
Стреѝнжа не ми е много понеже съм на армор пенетратион реѝтинг.. Smile
Strenght:2100
Stamina:2000
Hit:302
Atack Power:700
Armor penetration:60%Без Deathbringer's Will
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Soundlyawake
Дано да ви хареса.. Smile



Върнете се в началото Go down
Devilstz

Devilstz


Брой мнения : 3
Join date : 13.11.2010

Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake - Rejected   Кандидатура Soundlyawake - Rejected EmptyСря Апр 27 2011, 21:45

Харесва ми момчето е с големи амбиции ,ДА от мен.
Върнете се в началото Go down
Sunreaver




Брой мнения : 1
Join date : 25.04.2011

Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake - Rejected   Кандидатура Soundlyawake - Rejected EmptyСъб Апр 30 2011, 00:18

Малко ARP за Warr на ARP...
Според мен трябва да се тества... Пас съм.
Върнете се в началото Go down
ahi




Брой мнения : 1
Join date : 28.03.2012
Age : 36
Местожителство : Goce delchev

Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty
ПисанеЗаглавие: lansi kasme.   Кандидатура Soundlyawake - Rejected EmptyЧет Мар 29 2012, 01:17

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате - Gondax, Fury warrior.
2: На колко години сте,откъде сте и вашето име или как предпочитате да се обръщаме към вас? -24g, Ot goce delchev-predpochitam da mi vikate lansi.
3: Защо избрахте Wargasm? И кои са били предишните ви гилдии и причината за напускането им? - The Nightmare. napusnah zaradi ne seriozni raidove,I.N.T-Izbrah vashiq guild zashtoto ste dobri i razbrani I.N.T
4: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидаствате + Played time с този герой? - dobra rotaciq/ i dobyr opit.
5: Имате ли PVE опит с други герои? - NE
6: Имате ли алтернативни герой? И ако отговора е да - кой са? -Ne
7: Професии,Gear и имате ли Off Gear(за друга специализация)? -Tailoring (450) herbalizam max.gera mi e 6k fury т10.5-Tank 5868gs.
8: Имате ли познати в Wargasm. Кой са те? - Ne
9: Какво значи за вас "да се подготвиш за райд? -da sym 20m On predi da zapochen raida/ ida ostavm do kraq na raida.
10: Каква е вашата роля в райда? -Da pravq tova koeto mi kajete.
11: Ще можете ли да посещавате редовно гилд райдовете? - DA
12: Loot-a важен ли е за теб? -Vajen e - no s postoqnstno vyv guilda pak zavisi na rol ili dkp ste/za vseki ima vree da se UQDE.
13: Може ли да работите в екип? -Razbira se
14: Имате ли възможност напълно да използвате Teamspeak 3 за разговори? -Da.
15: Stats? + InGame Screenshot на героя (Дайте линк на героя си в DF)
Syjelqvam no kato sloja linka nemoga da ispratq kandidaturata neznam zashto taka.
Syjelvam mn



[/quote]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake - Rejected   Кандидатура Soundlyawake - Rejected Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура Soundlyawake - Rejected
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Примерна кандидатура! [Updated: 01.4.2011]
» Кандидатура Hedrox
» Кандидатура - Jozbek
» Кандидатура Deller
» Кандидатура - Divsin.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Wargasm Horde PVE Guild :: Кандидатстване :: Warrior-
Идете на: