Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на Wargasm PVE - Dragonfire-BG
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Coruk - Protection Warrior

Go down 
АвторСъобщение
Coruk




Брой мнения : 1
Join date : 01.03.2013

Coruk - Protection Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Coruk - Protection Warrior   Coruk - Protection Warrior EmptyПет Мар 01 2013, 22:17

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате - Името е Coruk,Protection Warrior
2: На колко години сте,откъде сте и вашето име или как предпочитате да се обръщаме към вас? - София,на 17 години,повечето хора се обръщат към мен с Дейвид(моето име),или накратко Дейв.Разбира се,повечето от ММО игрите,и други ме наричат по ник.
3: Защо избрахте Wargasm? И кои са били предишните ви гилдии и причината за напускането им? - Бългърски гилдий не съм влизал,а тази изглежда обещаваща.Надявам се да е така.
4: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидаствате + Played time с този герой? - Засега с този герой,все още вдигам gear(засега 5012 gs).Played time - 2 дена и 10 часа.Готвя се за ICC,ToC в момента,но не намирам подходящи групи.
5: Имате ли PVE опит с други герои? - Mage на Fire,Paladin на Retry и Druid на Restoration.Това са геройте,с който имам най-много опит,след warrior-ът.
6: Имате ли алтернативни герой? И ако отговора е да - кой са? - Герой - Специализация - Другите ми герой са в други реалмове.
7: Професии,Gear и имате ли Off Gear(за друга специализация)? - Mining + Jelewcrafting,на максимум(още събирам рецепти),5012 gs,засега нямам втора специализация,но събирам айтъми за ДПС.
8: Имате ли познати в Wargasm. Кой са те? - Не,засега.
9: Какво значи за вас "да се подготвиш за райд? - Да си разчистиш графика,за да няма "Ами аз трябва да изчезвам","Имам работа",и такива.Да не се бавиш когато те поканят,или да се занимаваш с нещо което да бави райда.Нещата се вършат преди райда,за да няма забавяне.Особенно ако някой си е разчистил графика и райда например е от 7 до 10,и той има среща в 10.Но ти ще имаш работа до 8,и така прецакваш него,и останалите.Като се даде час,всички трябва да са налице и готови.
10: Каква е вашата роля в райда? - Танк,поемам щетите от босове и миниони,и се стремя да не ми взимат агрото.
11: Ще можете ли да посещавате редовно гилд райдовете? - През седмицата мога само вечер,но през почивните дни съм почти винаги на линия.
12: Loot-a важен ли е за теб? - Важен е,но винаги трябва да се има предвид,че не само на теб ти трябва.Много често хора взимат айтъми който не им трябват,и това доста често ме ядосва.
13: Може ли да работите в екип? - Смятам,че мога.
14: Имате ли възможност напълно да използвате Teamspeak 3 за разговори? - Да,разбира се.Имам всичко необходимо за това.
Върнете се в началото Go down
 
Coruk - Protection Warrior
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Wargasm Horde PVE Guild :: Кандидатстване :: Warrior-
Идете на: