Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Регистрирайте се, за да можете да кандидатствате и пишете по форумите ни! Wink
Wargasm Horde PVE Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на Wargasm PVE - Dragonfire-BG
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кандитатура Cheiftain

Go down 
АвторСъобщение
Cheiftain




Брой мнения : 1
Join date : 27.11.2011

Кандитатура Cheiftain Empty
ПисанеЗаглавие: Кандитатура Cheiftain   Кандитатура Cheiftain EmptyНед Ное 27 2011, 12:19

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате - Cheiftain frost dk.

2: На колко години сте,откъде сте и вашето име или как предпочитате да се обръщаме към вас? - На 16 от Кюстендил предпочитам да се обръщате към мен с името на героя.

3: Защо избрахте Wargasm? И кои са били предишните ви гилдии и причината за напускането им? - Предишни гилдии
Dead Angles, Nurfed, GraveDiggers. Напуснах Dead Angels, защото от 2 месеца сме само на професора на ICC 25, Nurfed ме кикнаха защото не ги предупредих, че ще отсъствам 4 дена. Grave Diggers се разпадна.

4: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидаствате + Played time с този герой? - ПВЕ играя с този героя повече от година имам 32 дена played.

5: Имате ли PVE опит с други герои? - Имам ПВЕ опит с ретри пала, дестро лок.

6: Имате ли алтернативни герой? И ако отговора е да - кой са? -
Герой - Специализация Нямам други герой.

7: Професии,Gear и имате ли Off Gear(за друга специализация)? - Професии JC и Mining 450 off gear за танк 5700 гс и PVP 5700 гс.

8: Имате ли познати в Wargasm. Кой са те? - Не.

9: Какво значи за вас "да се подготвиш за райд? - да съм онлине 15 минути преди да почне инвите, да имам фласкове и да не ходя афк по време на райда.

10: Каква е вашата роля в райда? - Да правя ДПС и да бия по посоченият от танка/лидера таргет.

11: Ще можете ли да посещавате редовно гилд райдовете? -
Да ще мога да идвам не всеки райд.
12: Loot-a важен ли е за теб? -
Не.
13: Може ли да работите в екип? -Да мога.

14: Имате ли възможност напълно да използвате Teamspeak 3 за разговори? - Да мога напълно да го използвам.

15: Stats? + InGame Screenshot на героя (Дайте линк на героя си в DF Armory): Не ми дава да постна снимка пише, че трябва да имам 7 дни рег в форума.
Върнете се в началото Go down
 
Кандитатура Cheiftain
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандитатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Wargasm Horde PVE Guild :: Кандидатстване :: Death Knight-
Идете на: